درباره ما

شرکت پویا مهرآفرین برنا با شماره ثبتی ۵۰۴۳۸۷ افتخار دارد با ۱۲ سال سابقه و اتکا به نیروهای متخصص و متعهد در داخل و خارج ازکشور، توزیع ، پخش و پشتیبانی محصولات اینتکس را با بهترین قیمت به نمایندگان خود در سراسر ایران عرضه نماید.

خانواده اینتکس متعهد به توسعه و تولید محصولات با کیفیت بالا می باشد که نه تنها با بهترین قیمتها بدست مصرف کننده می رسد بلکه بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز نیز می باشد.

شرکت اینتکس به عنوان یک رهبر واقعی در صنعت و هنر توانسته است محصولات بی نظیری را از نظر رنگ و کیفیت بالا مطابق با نیازهای مشتری طراحی و تولید نماید که در دنیا بی نظیر و بی مانند است و این محصولات با آزمون هاو استانداردهای دقیق وروز آمریکا و اروپا مطابقت داشته و به بازار عرضه می شود.

فراگیر بودن اینتکس به خاطر رنگ آمیزی بی نظیر – طراحی بی همتا و متناسب با سن و کیفیت بالا این محصولات جهانی می باشد.

این شرکت بزرگ هر ساله طرح ها و محصولات جدیدی را به خانواده خود اضافه می کند که نشانگر پویایی و هنرمندی شرکت بزرگ اینتکس می باشد و هر سال بر مشتریان و خواهان این محصول جالب اضافه و اضافه تر می گردد.

طرحهای زیبا و متناسب با سن ، رنگ آمیزی هیجان انگیز- تولید محصول برای تمام رده های سنی – نوآوری واستاندارد کیفیتی بالا، همه و همه باعث پیشرفت و همه گیر شدن این محصول بی نظیر در دنیا شده است.

هدف شرکت پویا مهرآفرین برنا، ایجاد لحظات شاد و هیجان انگیز برای شما و خانواده محترمتان می باشد.