موجود نیست

تشک بادی روی آب اینتکس طرح موازئیک

مدل : 59712

تشک بادی روی آب اینتکس از جمله محصولات بادی شرکت اینتکس و یکی از وسایل تفریحی  مناسب به منظور لذت بردن ، استراحت کردن و آفتاب گرفتن افراد برروی آب استفاده می شود. این محصول دارای طرح موزائیکی و در سه رنگ نارنجی ، آبی و سبز ارائه شده است.این محصول دارای سطوحی از لایه های موازی طولی و یک بالشتک سرخود به عنوان تکیه گاهی برای سر به منظور افزایش حس راحتی است. این تشک بادی روی آب اینتکس ، دارای ۱۸۳ سانتیمتر طول و ۶۹ ۶۹ سانتیمتر عرض است. به علت وزن بسیار کم و بسته بندی کوچک این محصول، می توان آن را با سهولت حمل کرد. می توان این تشک بادی روی آب را برروی استخر ، سواحل دریا و آبهای کم عمق از آن استفاده کرد. برای سنین بزرگسال و کودکان و هم سنین متوسط تولید و طراحی شده و از مقاومت وزنی گوناگونی بهره می برد.

اطلاعات بیشتر
نمره 0.00 از 5

موجود نیست

تشک بادی روی آب طرح گل اینتکس

مدل : 59720

تشک بادی روی آب طرح گل اینتکس یکی از محصولات تفریحی تولید شده بسیار جذاب و دوست داشتنی از مجموعه محصولات بادی شرکت اینتکس به منظور آرام گرفتن ، استراحت کردن و آفتاب گرفتن افراد برروی آب استفاده می شود. حتی این محصول را می توان در خشکی و در کنار دریا به منظور آفتاب گرفتن به کار برد. تشک بادی روی آب طرح گل در سه طرح و رنگ متفاوت ارائه شده است. این تشک بادی مناسب برای استخر ، سواحل و آب های با عمق کم است. همچنین مناسب سنین بزرگسال، کودکان و سنین متوسط طراحی و تولید شده و از مقاومت وزنی مناسبی بهره می برد.

به منظور افزایش حس آرامش سطح این تشک بادی از لایه های موازی طولی و یک بالشتک سرخود به عنوان تکیه گاهی برای سر است. طول این تشک بادی ۱۸۳ سانتیمتر و عرض آن ۶۹ سانتیمتر است. به دلیل وزن بسیار کم و بسته بندی کوچک این محصول، می توانید آن را به راحتی حمل کنید.

اطلاعات بیشتر
نمره 0.00 از 5